Haziran 2016 itibariyle %40’ lar seviyesinde devam eden elektronik belge oranının, 2016 yılı sonunda %50’ nin üzerine çıkması beklenmektedir.

2010 yılından başlayan e-dönüşüm süreci e-fatura, e-defter ve e-arşiv ile devam etmektedir. Kurumların e-faturaya geçmesi ile birlikte, e-Fatura ve e-arşiv faturaları aynı zamanda matbaa baskısından kurtulurken, çalışan personeller için zaman ve iş gücü kaybını engellemektedir. e-Dönüşüm şirket maliyetlerini çok yönlü olarak azaltmaktadır. efaturateklif.com üzerinden alacağınız en uygun malİyetler ile geçişinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Matbu fatura 3 nüsha bastırılırken muhasebeye iletilmesi, şirket arşivine gönderilmesi ve kargo ile gönderilmesi maliyet oluşturmaktadır. Ayrıca e-fatura mükellefi olan kurumlar, e-fatura kapsamında olanlara gelir idaresi başkanlığının istemiş olduğu şekil şartını yerine getirmesi durumunda İrsaliye yerine kullanabilmektedirler.

e-dönüşüm olarak ifade edilen bu sürecin, iş gücü ve zaman maliyet toplam kalite ve finansal değerler olarak milli bir faydaya dönüşmüştür. 2015 yılında ülkemizde 113 milyon adet e-Fatura kesilmiştir. 2017 Yılında 850 Milyon e-fatura’ya ulaşılacağı öngörülmekle birlikte, matbu fatura olsaydı 3 veya 4 nüsha basıldığını düşünürsek A4 kağıt sürekli form olarak yaklaşık 3 milyar A4 kağıt tasarruf edilmiş oluyor. E-defter ve e-Fatura’ya geçen kurum sayısı yaklaşık 63.050, Ortalama yıllık 20 bin sayfadan yaklaşık 1.261 milyar A4 sayfa ve 4 Milyar TL’ye yakın tasarruf sağlanacaktır.

Size özel teklifimizden yararlanmak için e-fatura için 0099, e-arşiv fatura için 0098 kodunu mailinizde belirterek satis@efaturateklif.com mail adresinden ulaşınız. Belirtilen kodlar ile ulaşarak alacağınız özel teklif 1 yıl için geçerli olup, bir yıl boyunca kullanımınızda en düşük ödeme garantisi efatura teklif tarafından sağlanacaktır.

Tam entegrasyon nedir?

Tam entegrasyon GİB tarafından istenen özellikleri birebir karşılayan donanımsal yeterlilik ve yazılımsal yeterliliğe sahip olarak GİB süreçlerinden başarı ile geçmeyi gerektirir.

Tam entegrasyonu bu önemli kriterlere tabi olmadan yapabilir miyim?

Tarafımıza ulaşarak GİB onaylı sürecimiz sisteminize adapte edilir ve yıllık yada aylık bakım ücretleri karşılığında tam entegre olarak sistemi kullanabilirsiniz.