Ülkemizde son yıllarda Yeni Ticaret Kanunu Kapsamında web sitesi zorunluluğu, ticaret kanunu uyumlu web sitesi gibi farklı sıfatlarla anılan hizmet olan MTHS Hizmeti aslında 1 ekim 2013 tarihi itibarıyla denetime tabi sermaye şirketleri için zorunlu kılınan bir hizmettir.

MTHS Kaydı( Merkezi Veritabanı Kaydı ), özetle bağımsız denetime tabi tüm sermaye şirketleri için web sitelerinin ana sayfasında kanunen yayınlaması zorunlu olan içeriğin özgülenmesi üzere “Bilgi Toplumu Hizmetleri” linki oluşturması ve bu bilgi ve bilgileri özgülenmiş bu alanda kanuni sürelere uygun olarak yayınlaması olarak tanımlanabilir.

Ancak MTHS hizmeti , gerek sorumlulukları bakımından gerekse hizmetin oluşturulması aşamalarında oldukça zahmetli ve kapsamlı bir hizmettir, MTHS Hizmeti kapsamında şirketler tarafından yüklenen tüm bilgiler MTHS Yazılımınae-imzalı olarak yüklenmekte , ve MTHS ( Merkezi Veritabanı Hizmet sağlayıcısı) tarafından dae-imzalanarake-arşivlenmekte ve yönetmeliklerde belirtilen zamanlarda ilgili bakanlığa rapor edilmektedir.

Sektörlere hazır Web site paketlerimiz ile hızlıca kanuni sorumluluğunuzu yerine getirebilirsiniz. Mali Müşavir , Doktor, Avukat , Sigorta acentası, kobilere yönelik hazır web sitesi hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

  • 1 yıl alan adı ve barındırma
  • Farklı Tema seçenekleri
  • Türkçe-İngilizce dil seçeneği
  • Sektörlere özel siteden bağlantılar

 

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?