e-Dönüşüm’de Sıra  Sağlık Sektöründe

Dijital dönüşümde şirketler adına çağ atlatan e-Dönüşüm uygulamaları gelişmeye ve genişlemeye tüm hızıyla devam ediyor.

Bu dönüşüme ayak uyduran işletmeler, elektronik uygulamalara geçiş ile finansal hız kazanıyor, maliyet avantajları ile şirketlerin karlılığına katkıda bulunuyorlar.

65 binin üzerinde kayıtlı kullanıcının olduğu e-Fatura uygulamasının sağlık sektöründeki ilk adımı SGK ile başlamış bulunmaktadır. Siz eczanelerin en yoğun bağlantıda olduğu SGK medula sistemi için hazırız.

Sağlık sektöründe insanların bugünü düşünürken e-faturaya geçiş ile müşterilerinizin ve kendinizin geleceği için dijital değişimi kucaklamak gerekmektedir.

Dijital dönüşüm ile kurumlar dünyamızda ki karbon ayak izlerini azaltarak geleceğe daha yaşanır bir dünya bırakmanın yanında şirketlere ummadıkları maliyet kazancı ve zaman kazancı sunmaktadır.

Eczaneler, sağlık sektöründe bulunan ve SGK ile iş yapan onbinlerce işletme, kağıt faturanın geçmişte bırakmak adına atılan en etkili dönüşüm ayağı sahibi olacaklar.

 

  • E-fatura ile Maliyetlerinizi Düşürün

Baskı , postalama-kargolama , arşivleme, noter onay maliyeti gibi masrafları  e-Fatura ile ortadan kaldırmış olursunuz. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin iş yükünü azaltarak, insan kaynağınızı da başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.

  • SGK ödemelerinizde hızlı ödeme alma

E-Fatura kullanan işletmelerde ödeme sarkması söz konusu değildir. Evrak dijital ortamda iletildiği için hızlıca işleme sokularak ödeme planı içerisine alınır. Bu nedenle eczanaler mutlaka e-faturayı geçmeliler SGK’da karşılacakları ödeme engellerini hızlıca aşarlar.

  • E-Fatura güven içinde fatura kesebilirsiniz.

Faturalarınız dijital ortamda yedekli saklandığından dolayı hem siz hemde hizmet verecek olan entegratör olarak faturalarınızı güven içinde saklayabilirsiniz. Ulaşması kolay, sorgulaması kolay

  • Yeşil Dünya ya olan katkınızı sakın az olduğunu düşünmeyin

Tatil günlerimizde gölgesinde serinleyeceğiniz ağacın yaşamasına fırsat verin,

Ülkemizin en büyük sorunu olan ve Tema tarafında sürekli toplumda dikkatin çekilmeye çalışildığı toprak kaybı sorunumuza bireysel ve tüzel olarak kayıtsız kalmamalıyız. E-Fatura, dünyamızda ki sanayileşmenin sonucu olan hava kirlenmesine en önemli kale olan ağaçlarımızın korunmasında en etkili çözümdür.

 

E-FATURA BİR ZORUNLULUK DEĞİL, KOLAYLIKTIR. YENİ NESİLE OLAN NASIL BİR DÜNYA BIRAKACAĞINIZIN KARARINI VERDİĞİNİZİ LÜTFEN UNUTMAYIN!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Türkiye’nin e-Dönüşüm Platformu

efaturateklif bünyesinde e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-bilet, e-mutabakat, e-bordro işlemleri entegrasyonu sağlayabilirsiniz

e-Saklama

Kaybolma,
Değiştirilme,
Silinme Riski Olmadan,
Hukuken Geçerli,
Güvenliği Garanti Altına Alınarak  (Yedekli olarak)
elektronik ortamda uzun yıllar saklanmasını ve saklanan bu belgelerinize  kolayca erişme imkânını sunan sistemdir

daha fazlası
E-İrsaliye

e-İrsaliye, kağıt irsaliye ile aynı nitelikte fakat dijital ortamda düzenlenecektir. Sevk irsaliyesi kullanan firmalar kağıt olarak irsaliye düzenlerken e-irsaliyeye geçiş yapan firmalar dijital ortamda irsaliye düzenleyerek karşı tarafa ulaştırıcaklar.

daha fazlası

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?